Kalendář STOCK 2012


12 png / 1280×1024 / 9.9MB


Prestižní sexy kalendář snů Stock 2012 slaví velký úspěch. Kalendář, kterému se bez nadsázky přezdívá český Pirelli, získal v české soutěži Kalendář roku 2012 ocenění v kategorii osobité ztvárnění celebrity.

Jubilejní 10. ročník svůdného kalendáře ozdobily půvabné dámy Simona Krainová, Alena Šeredová, Helena Zeťová, Jitka Čvančarová, Iva Kubelková a Pavlína Němcová.

„Ocenění nás moc těší, stejně jako velký zájem o už tradiční kalendář Stock, který má za sebou deset úspěšných ročníků. V současnosti ladíme detaily 11. ročníku. Věřím, že dvě jedničky nám přinesou štěstí a kalendář bude minimálně stejně sexy jako ten letošní,“ řekl produkční kalendáře Stock Pavel Trčka z agentury Men on the Moon.

Jedná se přitom už o čtvrtou cenu pro tento kalendář. Dříve získaly ocenění kalendáře Stock s Jitkou Čvančarovou (fotograf Jiří Turek), Alenou Šeredovou a Pavlínou Němcovou (fotograf Stanislav Merhout). Kalendář se pyšníi také evropskou cenou v soutěži Golden Prisma Awards s Ivou Kubelkovou (fotograf Jaroslav Šimandl).

Kalendář Stock 2012 patří ke sběratelským lahůdkám. Stejně jako slavný kalendář Pirelli, se i tento kalendář dostane jen k vybraným jedincům a není volně prodejný.

http://freakshare.com/files/rxkn8mve/STOCK2012.zip.html


Otagováno jako:

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *